1. Zapraszamy od poniedziałku do soboty o 6:30 do udziału w Mszy świętej „roratniej” ku czci Najświętszej Maryi Panny. Prosimy na „roraty” przynosić lampiony. W środę dzieci ze światłem lampionów włączają się do procesji na początku Mszy świętej. Również w piątek o 16:30 Msza święta ku czci Matki Bożej z udziałem dzieci. Natomiast młodzież zapraszamy w piątki o 6:30 na Mszę świętą „roratnią”.

 

  1. W piątek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, po Mszy świętej o 18:00 zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Modlitwę poprowadzi
    Tadeusz Marcinkowski.

 

  1. Wspólnota "Odnowa Rodzinom" zaprasza na comiesięczne Spotkania Formacyjne dla Rodzin. Najbliższe odbędzie się w sobotę 09 grudnia w Domu Parafialnym. Początek o 9:30. Jest zapewniona Opieka do Dzieci. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

 

  1. W ramach corocznej zbiórki żywności prowadzonej przez Caritas możemy pomóc ludziom ubogim. Żywność przeznaczoną ubogim możemy pozostawić w naszym Parafialnym Punkcie Caritas lub w kancelarii.

 

  1. Przy kościele można nabyć świece Caritas na stół wigilijny. Jest opłatek wigilijny.

 

  1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych. Jest także prasa katolicka i przyjmowane są wpłaty na chleb wydawany osobom ubogim w naszej parafii.